Strona internetowa Domu Dziecka w Namysłowie

czerwiec 2015

W dniu 02.06.2015r. Wychowanków odwiedził Tomasz Pizuński Siatkarz Klubu ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Spotkanie zorganizowała nasza niezastąpiona wolontariuszka Natalia Gajowska.  Tomasz opowiedział wychowankom o treningach oraz jego zamiłowaniu do tego sportu. Atrakcją dla dzieci były również gadżety z logiem klubu jakie nasz Gość podarował wychowankom. Odbyły się również zabawy na świeżym powietrzu, a Tomasz dla odmiany zagrał z dziećmi w piłkę nożną.  Dziękujemy za miłą zabawę i życzymy dalszych sukcesów.

Wychowankowie Domu Dziecka w Namysłowie dzięki uczestnictwie w konkursie Taurona pt. ? Domy Pozytywnej Energii? otrzymali nagrodę w postaci gotówki, za którą został zakupiony dla wychowanków duży letni basen, z którego jak widać bardzo chętnie korzystają pod opieką wychowawców.

 

            W dniu 15 czerwca 2015 r., w Namysłowie, odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci z Domu Dziecka w Namysłowie”Kraina Przyjaźni”.

W zebraniu wzięło udział 22 osoby. Obrady otworzyła Pani Katarzyna Kuśmierczyk, przedstawiając  porządek zebrania. Proponowany porządek zebrania poddano głosowaniu ? przyjęto jednogłośnie, liczbą 22 głosów.

Jednogłośnie ustalono skład komitetu założycielskiego, nw osoby wyraziły zgodę na kandydowanie na członków komitetu założycielskiego:

 • Maciej Jański
 • Katarzyna Kuśmierczyk
 • Bartłomiej Stawiarski

Jednogłośnie ustalono wybór Zarządu Stowarzyszenia, nw osoby wyraziły zgodę na kandydowanie na członków Zarządu Stowarzyszenia:

 • Prezes ? p. Maciej Jański
 • Wiceprezes ? p. Katarzyna Kuśmierczyk
 • Skarbnik ? p. Sylwia Falkowska
 • Sekretarz ? p. Ewa Famuła
 • Członek zarządu – p. Anna Zienkiewicz

Jednogłośnie ustalono skład Komisji Rewizyjnej, nw osoby wyraziły zgodę na kandydowanie na członków Komisji Rewizyjnej:

 • Przewodniczący ? p. Iwona Kamińska
 • Wiceprzewodniczący ? p. Joanna Fedycka
 • Sekretarz ? p. Lidia Piejko

Siedzibą Stowarzyszenia jest :

Dom Dziecka

Pułaskiego 1

46-100 Namysłów

tel. 774100640

www.domdziecka-namyslow.pl

Stowarzyszenie to powstaje z myślą o dzieciach i dla dzieci (wychowanków Domu Dziecka w Namysłowie) i ma przede wszystkim na celu stworzenie działań dzięki którym wszyscy będziemy mogli przyczynić się do pomocy i wsparcia wychowanków Domu Dziecka w Namysłowie.

Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do przyłączenia się do Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci z Domu Dziecka w Namysłowie ?Kraina Przyjaźni?.  Każdy z nas może się przyczynić do tego, aby pomóc stworzyć wychowankom  lepsze możliwości realnego życia. ZAPRASZAMY!!!

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Sekretarz Komisji Rewizyjnej

                                                                       Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci z Domu Dziecka

                                                                                   w Namysłowie  „Kraina Przyjaźni”

Lidia Piejko

W czerwcu ze środków otrzymanych od sponsorów uczestniczących w I Charytatywnym Koncercie na rzecz Domu Dziecka w Namysłowie, który odbył si ę w Restauracji LIMBA zakupiono dla wychowanków osiem rowerów, których łączny koszt wyniósł 4 900,00 zł. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.