Strona internetowa Domu Dziecka w Namysłowie

czerwiec 2017

W dniu 01.06.2017 r. Dzieci w Placówce odwiedził Pan Andrzej Michta Starosta Namysłowski, Pani Alina Białas Sekretarz Powiatu Namysłowskiego, Pani Katarzyna Parzonka Skarbnik Powiatu Namysłowskiego, Pan Sławomir Hinborch Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Namysłowie z okazji Dnia Dziecka. Przedstawiciele Władz przekazali dzieciom kosz pełen owoców. Dzieci bardzo serdecznie przyjęły miłych gości i podziękowały za wspaniałe pyszności.

 

 

Wychowankowie Domu Dziecka w Namysłowie : Jessica Maciej, która zajęła 3 Miejsce oraz Amanda Smok i Dominika Konefał brali udział w konkursie 25 lecia Państwowej Straży Pożarnej – 25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

 

W dniu 29.05.2017 r. Dzieci z Domu Dziecka w Namysłowie z okazji Dnia Dziecka wybrały się na wycieczkę do kina „Cinema City Korona” we Wrocławiu na filmy pt. Smerfy Poszukiwacze Zaginionej Wioski oraz Piraci z Karaibów Zemsta Salazara. Wspaniałe filmy swoją fabułą i akcją wywarły zarówno na młodszych jak i starszych widzach ogromne wrażenie . W drodze powrotnej z kina grupa zatrzymała się w McDonalds , KFC i na pysznych lodach Grycan . Bogate atrakcje, pozwoliły Dzieciom przeżyć niezapomniane chwile i przywieść ze sobą wyjątkowe wspomnienia.

Dyrektor i Dzieci z Domu Dziecka w Namysłowie składają serdeczne podziękowania Panu Ryanowi Gostomskiemu i Rodzinie Gostomskich za pomoc w organizacji wycieczki i wsparcie finansowe.