Strona internetowa Domu Dziecka w Namysłowie

czerwiec 2019

10.06.2019 r. Wspólna zabawa naszych wychowanków z okazji Dnia Dziecka w Kręgielni „Zorza”. Wszyscy świetnie się bawili !!!

 

11.06.2019 r. W dniu dzisiejszym odwiedził nas Wojciech Bartnik, bokser, medalista olimpijski i trener bokserski. Bardzo fajnie spędziliśmy razem czas, wspólne rozmowy i ciekawe historie…

Dnia 29.06.19 r nasi podopieczni uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia zorganizowanej przez PCPR w Namysłowie. Dzieci mogły pobawić się w Parku Linowym na Opatowickiej Wyspie Przygody, uczestniczyły w Warsztatach robienia lizaków w Słodkim Czary Mary. Podopieczni zwiedzali również Wrocławski rynek i zapoznali się z historią wielu pięknych zabytków. Dzieci odwiedziły także indiańska wioskę Tipi Town. Dzieci wspaniałe się bawiły. Za zaorganizowanie wyjazdu serdecznie dziekujemy Dyrektorowi i wszystkim pracownikom PCPR -u.

W dniach 27.06- 07.07.2019 r czworo naszych podopiecznych brało udział w kolonii organizowanej przez biuro podróży Almatur w Crikvenica w Chorwacji. Dzieci miały okazje brać udział w wycieczce fakultatywnej na wyspę Krk oraz korzystać z wielu atrakcji. Podopieczni wrócili opaleni i bardzo zadowoleni z wycieczki.