Strona internetowa Domu Dziecka w Namysłowie

grudzień 2015

Mikołajki w Domu Dziecka 6.12.2015r

Tego wyjątkowego dnia do naszego domu przychodzi wiele osób bliskich dzieciom, które organizują paczki i prezenty dla naszych wychowanków. Serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za paczki,prezenty i poświęcony dzieciom wolny czas. Dziękujemy:

-Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie

-Pani Marcie Południak i Panu Rafałowi Samborskiemu

-Pani Jolancie Steffanko z rodziną

-Pani Ani Zienkiewicz oraz wolontariuszom z Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie

Dnia 07.12.2015 r w Naszej placówce odbyło się coroczne spotkanie jasełkowe Przyjaciół Domu. Dzieci dla zaproszonych gości przygotowały Jasełka. Przed występem wręczono upominki świąteczne  dla wszystkich przybyłych gości. Na zakończenie wszyscy spotkaliśmy się na wspólnym poczęstunku.

Dnia 11.12.2015r. wychowanków Namysłowskiego Domu Dziecka odwiedzili wyjątkowi goście z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie: st. bryg. Krzysztof Gacek, st.bryg. Henryk Seruga, st. asp. sztab. Piotr Jędrzejewski, asp. Przemysław Rysa, st. ogn. Radosław Hołub, mł.ogn. Mateusz Simlat, którzy wręczyli podopiecznym Mikołajkowe prezenty w postaci frytkownicy oraz urządzenia wielofunkcyjnego. Wychowankowie bardzo ucieszyli się z otrzymanych prezentów i wspólnie ze Strażakami spędzili ten czas bardzo przyjemnie przy słodkim poczęstunku. Na koniec wizyty wychowankowie otrzymali zaproszenie od Komendanta i Zastępcy Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie na wspólny piknik ze Strażakami.
Dyrektor, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka w Namysłowie składają serdeczne podziękowania dla Pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie za przekazane dary dla wychowanków.

Dnia 11.12.2015 r  w naszej Placówce odbyła się wspólna wieczerza Wigilijna wszystkich pracowników i wychowanków Domu Dziecka w Namysłowie. Spotkanie przy stole wigilijnym było okazją do wielu rozmów,wzajemnych życzeń i spędzeniu czasu w miłej świątecznej atmosferze.