Strona internetowa Domu Dziecka w Namysłowie

lipiec 2015

Od 5 do 18 lipca wychowankowie Domu Dziecka w Namysłowie po raz kolejny wyjechali na kolonie. Tym razem wakacje spędzili w Jastrzębiej Górze. Po powrocie dzieci były bardzo zadowolone. Czekało tam na nich wiele atrakcji, które sprawiły im wiele radości.

 

W upalne lipcowe popołudnie (22.07.2015r.) w naszej placówce gościliśmy Pawła Herian, wiernego fana FC Barcelony, drużyny piłkarskiej, której kibicują również nasi wychowankowie. Podczas spotkania Paweł podzielił się swoją pasją jaką jest sport, a zwłaszcza powiązanie pasjonactwa z Barcą. Zaprezentował część swojej kolekcji w której znalazły się książki, które zaciekawiły chłopców. Spotkanie nie mogło się odbyć bez gry w Fife, jednak tym razem chłopcy grali o piłkę z autografem Jerzego Dudka za którą dziękujemy. Po długiej rywalizacji piłkę wygrał Damian, podczas spotkania można było zagrać w Katalońskiego Chińczyka. Na koniec pojawiła się potrawa, którą ‚ tygryski lubią najbardziej ‚. Dziękujemy Pawłowi za miło spędzony czas.

 

W dniach 30.06.2015 r. do 10.07.2015 r. troje wychowanków z Domu Dziecka w Namysłowie Basia, Roksana i Dawid uczestniczyli w letnim obozie rekreacyjnym we Włoszech w Rimini . Cała trójka korzystała z codziennych kąpieli słonecznych i morskich oraz poznawała włoską kulturę i tradycję.