Strona internetowa Domu Dziecka w Namysłowie

luty 2015

Dnia 19.02.2015r. naszą placówkę odwiedziła Pani Justyna Chruszcz– Pielęgniarka Epidemiologiczna z Namysłowskiego Centrum Zdrowia.Celem wizyty było propagowanie nawyku mycia rąk. Nasi wychowankowie dowiedzieli się dlaczego warto mieć czyste ręce, oraz poznali technikę mycia rąk.

Po wykładzie każdy wychowanek mył ręce poznaną techniką a Pani Justyna sprawdziła czystość rąk pod lampą UV „MIŚ”, nauka nie poszła w las 🙂

 

Dnia 20.02 naszych wychowanków odwiedził znany i lubiany przez młodzież polski raper Z.B.U.K.U.  Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tego spotkania, mogli porozmawiać o muzyce którą lubią. Raper obdarował wychowanków prezentami w postaci swoich płyt i koszulek.

Wieczorem w NOK odbył się koncert Z.B.U.K.A w którym nasi starsi wychowankowie uczestniczyli.

I KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ DOMU DZIECKA W NAMYSŁOWIE

21 lutego b.r., pod patronatem Starosty Namysłowskiego i Burmistrza Namysłowa odbył się w Restauracji ” LIMBA”   I Charytatywny Koncert na rzecz Domu Dziecka w Namysłowie . Gwiazdą  Koncertu był  Zespołu BIG ROLL BAND GROOVE& FEELING 20 INSTRUMENTÓW pod batutą Pana Rolanda Mocigemby i wspaniała wokalistka Pani Monika Biczysko. Zespół wykonywał standardy Jazzowe, a dyrygent w przerwach pomiędzy utworami zapoznawał publiczność z historią  powstawania Big Bandów i wykonywanych utworów muzycznych.  Organizatorem całego przedsięwzięcia  była właścicielka Restauracji „Limba” w Namysłowie  Pani Jaśmina Pisuła.

 W przerwie odbyła się wśród zaproszonych gości i uczestników koncertu Kwesta .W ramach tej wspaniałej akcji charytatywnej udało się uzbierać  4.600 zł.  Była to prawdziwa uczta muzyczna dla ducha, a wszystko razem  z jasno zarysowanym celem: Pomocy dla Domu Dziecka w Namysłowie. Uzbierane pieniążki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rekreacyjno-sportowego dla dzieci (rowery).

 Dyrektor , Pracownicy oraz Wychowankowie Domu Dziecka w Namysłowie Serdecznie dziękują wszystkim przybyłym Gościom za okazaną pomoc i  udział w I KONCERCIE CHARYTATYWNYM ORGANIZOWANYM NA RZECZ  DOMU DZIECKA W NAMYSŁOWIE .