Strona internetowa Domu Dziecka w Namysłowie

marzec 2015

07.03.2015

Dyrektor Domu Dziecka w Namysłowie zwrócił się z prośbą do VKR Employee Foundation o pomoc w zrealizowaniu projektu, dotyczącego stworzenia sali edukacyjno ? komputerowej dla dzieci. Fundacja rozpatrzyła wniosek pozytywnie. W dniu 19.11.2014 r. w Domu Dziecka w Namysłowie odbyło się spotkanie z Przedstawicielami   NB Polska   Sp. z o.o. i Fundacji Velux ?The Employee Foundation of the VKR Group?. W imieniu Dyrektora Fabryki Velux Jorgena Laursen Manager Regionalny HR Alicja Kalinowska  i Manager HR Sylwia Dziubdzińska wręczyły grant w wysokości 11 tysięcy złotych( jedenaście tysięcy złotych) z przeznaczeniem na utworzenie w Domu Dziecka w Namysłowie sali edukacyjno – komputerowej dla Wychowanków.

Prace remontowo – adaptacyjne rozpoczęły się w połowie listopada 2014 r. , a zakończyły 30.01.2015r. Pracownię edukacyjno- komputerową wyposażono w sprzęt komputerowy i meble na przełomie miesięcy grudzień 2014, a luty 2015 r.

7 marca 2015 r. Pracownia Komputerowa została oddana do użytku dla wychowanków Domu Dziecka i Filii w Namysłowie. Uroczyste otwarcie odbyło się  w obecności Wicestarosty Namysłowskiego Bartłomieja Stawiarskiego, Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Katarzyny Kuśmierczyk , przedstawicieli Fabryki Velux w Namysłowie : Manager Regionalny HR Alicji Kalinowskiej  i Manager HR Sylwii Dziubdzińskiej oraz wychowanków i dyrektora Domu Dziecka.

 

 

18.03.2015 r – 19.03.2015 r.

W Budynku Głównym Domu Dziecka w Namysłowie Pan Mateusz Wierzbowy właściciel Firmy Art-Vinci fotografia i malowanie artystyczne z własnej inicjatywy i po konsultacjach z dziećmi na ścianach pokoi namalował wybrane przez dzieci obrazy. Radości było co nie miara dlatego też Serdecznie dziękujemy Panu Mateuszowi.