Strona internetowa Domu Dziecka w Namysłowie

styczeń 2020

Dnia 17.01.2020 r. Bank Spółdzielczy w Namysłowie zorganizował rozstrzygniecie loterii „Dla oszczędzających Edycja 2019”. Nasi Podopieczni wzięli udział w uroczystym losowaniu nagród Banku Spółdzielczego. Bank Spółdzielczy przekazał czek na kwotę 3000 zł na podopiecznych Domu Dziecka w Namysłowie. Jedna z naszych podopiecznych, losowała nagrody, a za co otrzymała indywidualny prezent od banku. Składamy serdeczne podziękowania Pani Prezes, Zarządowi i wszystkim pracownikom Banku Spółdzielczego w Namysłowie.

Dnia 21.01.2020 roku nasi podopieczni, wychowankowie Domu Dziecka w Namysłowie z okazji Dnia Babci i Dziadka odwiedzili pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo Leczniczego znajdującego się w Namysłowskim Centrum Zdrowia w Szpitalu. Dzieci obdarowały pensjonariuszy drobnymi upominkami w postaci aniołków, złożyli życzenia i spędzili miło czas podczas wspólnego słodkiego poczęstunku.

Dnia 22.01.2020 nasi podopieczni – Wychowankowie Domu Dziecka wystąpili z przygotowanymi Jasełkami dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Namysłowie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie 😊

Dnia 22.01.2020 r nasi podopieczni wystąpili z przygotowanymi Jasełkami w Domu Pomocy Społecznej „Promyk ” w Kamiennej. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i miłą atmosferę.

Dnia 24.01.2020r wzięliśmy udział w „Międzynarodowym Projekcie Aniołkowe Granie ” – gościnnie mieliśmy możliwość obejrzenia przepięknych występów artystycznych dzieci z Przedszkola Nr 5 w Namysłowie. Serdeczne dziękujemy Dyrekcji, Dzieciom oraz Nauczycielom z Przedszkola Nr 5 w Namysłowie za piękny gest dla naszych podopiecznych.